Кошик покупця

Риба бестер: корисні властивості та калорійність

Одним із популярних гібридів осетрових є риба бестер. Вона була отримана завдяки схрещуванню білуги та стерляді. В результаті виведені особини поєднали в собі такі якості, як швидке зростання та статеве дозрівання. Гібрид бестер активно вирощується у штучних водоймах для отримання чорної ікри вже з 10-12 року життя риби. У нас ви можете купити ікру бестера з відмінними смаковими властивостями.

Корисні властивості риби бестер

Риба бестер є цінним делікатесним продуктом, який відрізняється не тільки смаковими властивостями, а й користю для організму. Можна виокремити такі переваги м’яса бестера:

  • високий рівень насиченості протеїном – у 100 грамах продукту знаходиться 21 грам білка;
  • насиченість незамінними та замінними амінокислотами, в тому числі омега-3, омега-6 та лінолевою кислотою;
  • отримання до 70% денної норми триптофану, треоніну й ізолейцину для регуляції функції ендокринної системи та вироблення гемоглобіну;
  • вміст корисного холестерину, який потрібен для захисту організму від серцевих хвороб та атеросклерозу.

Регулярне вживання продуктів бестера чинить позитивний вплив на серцево-судинну, кровоносну, ендокринну й інші системи організму. Оцінити користь можна вже через декілька місяців від початку вживання м’яса й ікри бестера.

Калорійність риби бестер

Споживання м’яса риби бестер не сприятиме набору зайвої ваги, адже продукт низькокалорійний. У 100 грамах міститься всього 147 ккал, тож за помірного споживання організм лише отримає користь. Варто зазначити, що риба бестер все ж була штучно виведена саме через ікру.

Споживання ікри бестера дасть найбільшу користь організму, а в баночці вагою 100 г міститься 276 ккал. Для отримання максимальної користі від ікри потрібно споживати натуральну продукцію. Ми добуваємо ікру з вирощеної у штучних водоймах риби шляхом прижиттєвого взяття (рибі не завдається жодної шкоди). Для засолювання продукту використовується винятково сіль і натуральний консервант Reinofresh Kaviar 1. Це дає змогу зберегти корисні властивості продукту, при цьому підвищивши його термін придатності до 12 місяців.

Ікру бестера слід споживати помірно. Тобто не варто за день з’їдати відразу всю 100-грамову баночку. Достатньо спожити 10-20 г ікри, зробивши собі декілька смачних і поживних канапок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *