Warning: include(): Failed opening '/var/www/ch4d33a79b/www/kindfish.com.ua/wp-content/plugins/kirki/kirki-composer/composer/../../kirki-packages/control-radio/src/Field/Radio_Image.php' for inclusion (include_path='/var/www/ch4d33a79b/www/kindfish.com.ua/wp-content/plugins/kirki/:/var/www/ch4d33a79b/www/kindfish.com.ua/wp-content/plugins/kirki/core:.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /var/www/ch4d33a79b/www/kindfish.com.ua/wp-content/plugins/polylang-pro/vendor/composer/ClassLoader.php on line 444
Про осетрову ікру ТМ Кайнд Фіш
Кошик покупця

Про продукт

Зерниста осетрова ікра ТМ «Кайнд Фіш» – це унікальний продукт на ринку України. Її найвагоміша перевага – відсутність жодних консервантів: тільки ікра та сіль! Виготовлення такої ікри – це дуже делікатний процес, який ми опановували кілька років разом зі спеціалістами з України, Польщі, Астрахані. І ми досягли в цьому успіхів: в нашій ніжній соковитій ікрі збережено корисні мікроелементи та вітаміни. Завдяки пастеризації термін придатності ікри без консервантів складає 8 місяців.

Для випадків, коли споживач або рітейлер не має можливості дотримуватись коректних умов зберігання (-4…-2оС), додатково ми виготовляємо зернисту ікру з консервантом, яка придатна до споживання протягом 12 місяців з дати виготовлення.

Сертифікація