Кошик покупця
ікра

Наш консервант

Консервант, який ми обрали для виробництва осетрової ікри KIND FISH®, заслуговує окремої публікації в блозі.

Ми дійсно потурбувалися про те, щоби він був якомога безпечніший та надійний, тому що нам не подобалися консерванти, які використовують всі інші, через їхню шкідливість для людського організму. Ми дотримуємося вимог Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» та вказали всі складові цієї комплексної харчової добавки на етикетці. Закликаємо не лякатися «всіх тих Е-шок», адже це просто міжнародна класифікація різних речовин, як шкідливих, так і корисних. Ви з легкістю можете скористатися пошуком в Google, щоби дізнатися про характер тієї чи іншої «Е-шки» та її вплив на людський організм.

Для того, аби зберегти наш цінний продукт протягом усього терміну придатності (12 місяців) та не знехтувати вашим здоров’ям, ми обрали консервант Reinofresh Kaviar 1. Він являє собою суміш харчової солі та ще 3-х цікавих речовин:

Антиоксидант ізоаскорбат натрію (С6Н7NaO6) – сповільнює процеси окислення органічних сполук. Широко використовується у кондитерській, хлібопекарській, масложировій, виноробній, пивоварній промисловості.*Регулятор кислотності бікарбонат калію (K2НCO3), або Е501ІІ. Продукти, що містять добавку Е501 безпечні та, в певній мірі, корисні адже є джерелом надходження калію, який не синтезується у нас в організмі.*Флавоноїд таксифолін (С15Н12О7) має відмінне застосування в продуктах харчування, медицині та продуктах охорони здоров’я, адже володіє протираковими, антибактеріальними та протигрибковими ефектами.**

Reinofresh Kaviar 1 виробляє компанія Reinert Gruppe Ingredients GmbH в Німеччині з дотриманням всіх продецур простежуваності компонентів та контролю безпечності та якості у відповідності до Європейського та Німецького законодавства. Він відповідає вегетаріанським та веганським вимогам, ісламським законам, не містить таких алергенів, як глютен, ракоподібні, яйця, рибопродукти, соєві боби, молокопродукти, горіхи, селеру, гірчицю, насіння кунжуту, люпин та молюски. Також не містить сировини з генетично модифікованих організмів.

Отже, ми насправді уважно підійшли до використання консерванту у виробництві осетрової ікри KIND FISH®. Наш консервант Reinofresh Kaviar 1 для вас добрий тим, що не шкодить вашому здоров’ю, а для нас – тим, що надійний для збереження якості та безпечності нашої харчової продукції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *